animacje-jezdzieckie-kj-mustang

animacje-jezdzieckie-PK_MUSTANG

animacje-jezdzieckie-dla-maluchow

animacje-jezdzieckie-andrea-bozic

ANIMACJE JEŹDZIECKIE

Śladami dziecka i czterech kopyt
Propozycja dla dzielnych maluchów którym nie bark chęci i uśmiechu na twarzy!

Stadnina koni PK. MUSTANG w swojej ofercie znalazła kącik dla dzieciaków chcących zanurzyć się nieco w świat jazdy konnej oraz pokazać go z innej strony. Osobą która pomoże dzieciom w odnalezieniu tej właśnie pasji, będzie animatorka - Andrea Boźić, była zawodniczka klubu KJ MUSTANG, studentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej, która z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością odkrywa coraz to nowsze strony świata koni.

Co zrobić aby wdrożyć swoją pociechę w tą właśnie krainę?
Stanina PK.MUSTANG w Jaworznie proponuje i zachęca do zapisów na „animacje dziecięce z koniem” , które odbywają się w weekendy. Na takich zajęciach dziecko uczy się przede wszystkim, iż nie najważniejsza jest sama jazda lecz proces przygotowań. Zanim dziecko zasmakuje radości na oprowadzance, która trwa 10 minut musi wyczyścić konika, wyprowadzić go, przygotować sprzęt do jazdy. Oczywiście aby nas pupil lepiej zapamiętał można zabrać ze sobą marchewki, jabłka czy cukier - mile widziane ! Na zajęciach całą wiedzę merytoryczną przekazuje Andrea, która pomaga w realizowaniu zadań. „Animacje z koniem” mają na celu pokazanie dziecku jak dbać o konia i jak się z nim obchodzić. Na każdych następnych zajęciach animatorka dodaje zakres obowiązków a wszystkie te etapy kończą się malowaniem twarzy bądź inną nagrodą aby zachęcić malucha do dalszych starań.

Lekcja trwa 30 minut i kosztuje 35 zł, dzieci w wieku od 2, 5-8 lat. Zapisów telefonicznych należy dokonywać przed piątkiem aby umówić się na dogodną godzinę i termin

Serdecznie Zaprasza
Animatorka Andrea Boźić
Tel: +48 517 063 030

facebook_koniejaworzno
zdjęcia_koniejaworzno
youtube_koniejaworzno
filmy_koniejaworzno