mistrzostwa-slaska-bierun

zuza-lesik-jaszkowo

ARCHIWUM ROK 2014

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno29.11.2014Andrzejkowe Parkury Szkoleniowe - Jaworzno

Dziękujemy Wszystkim Fundatorom nagród za wsparcie Naszej imprezy. Andrzejkowe Parkury Szkoleniowe organizowane były dla dzieci i młodzieży pierwszy raz w naszym Ośrodku. Obecność tak wielu utytułowanych zawodników zaskoczyła mile organizatorów. Cel był szczytny i potwierdził się fakt, że warto organizować takie imprezy bo przyjechali do nas ludzie z pasją, dla których liczy się dobra zabawa i miła atmosfera. Mam nadzieję, że spotkamy się w tym samym gronie już niebawem na dwudniowych zawodach, które mamy zamiar dla Państwa przygotować już w Nowym Roku 2015. Serdeczne podziękowania dla fundatora nagrody Dyrektora Hotelu Młyn Jacka, który ujawnił się w ostatniej chwili i przekazał VOUCHER DLA DWOJGA jako nagrodę główną w Parkurach Szkoleniowych Klasa L -100 cm. Nagrodę wygrała para Magdalena Pinocy na koniu PRIMA APRILIS reprezentująca JKS DESANT.

Wyniki

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno17.08.2014Otwarte Mistrzostwa Śląska w Bieruniu

Podczas Otwartych Mistrzostw Śląska w Bieruniu, KJ MUSTANG odniósł kolejne sukcesy. W kategorii Kucy Zuzanna Dudek zdobyła srebrny medal. W kategorii Juniorów młodszych Emilia Kuźma zdobyła brązowy medal a w kategorii Juniorów medal srebrny zdobył Piotr Ciołczyk.

Gratulujemy sukcesów.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno06.04.2014Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w Jaszkowie

I miejsce i złoty medal dla naszej zawodniczki Zuzanny Lesik

W dniach 04-06.04.2014 w Jaszkowie odbył się Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody. Nasz Klub oraz region Śląski reprezentowała Zuzanna Lesik biorąc udział w konkursie w Kategorii Kucy Gr. B, na koniu Elegant. Zuzia zajęła I miejsce i zdobyła złoty medal. To już kolejny sukces jaki odniosła nasza utalentowana zawodniczka.