Mikołaj 2015

zawody michałowice 2015

zawody michałowice 2015

zawody michałowice 2015

polska-liga-jezdziecka-kjk-michalowice

egzamin-na-odznakę-jeździecką

dni-otwarte-kj-mustang-jaworzno

dni-otwarte-kj-mustang-jaworzno

AKTUALNOŚCI

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno24.12.2015WESOŁYCH ŚWIĄT

Wesołych Świąt

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno04–06.12.2015Mikołajkowo z K.J MUSTANG w Zbrosławicach

W mikołajkowy weekend zawodnicy naszego klubu uczestniczyli w Zimowych Mistrzostwach Śląska w Zbrosławicach. W kategorii juniorów młodszych reprezentowała nas Zuzanna Lesik, jedna z naszych faworytek. Zuzia uplasowała się w drugim dniu zawodów na II pozycji. Niestety rozstanie z koniem na ostatniej przeszkodzie w trzecim dniu zawodów uniemożliwiło Zuzi zdobycie medalu. Jak widać nawet faworytom zdarzają się nieporozumienia bo jeździectwo to sport, który uzależniony jest od pary a nie od jednostki, żeby osiągnąć sukces trzeba czasem spaść aby zajść później jeszcze wyżej.
Kolejną zawodniczką, która podjęła się wyzwania rywalizacji wśród juniorów młodszych jest Nicole Witkiewicz. Gratulujemy zawodniczce odwagi oraz dzielnego reprezentowania Klubu przez całe zawody. W przypadku Nicole zawodniczka zdając egzamin na III klasę sportową zrealizowała plan na ten sezon jeździecki.
Na otarcie łez najmłodsza ekipa naszego Teamu spisała się na medal: Natalia Pschionko, Dominika Maćkowiak, Amanda Kolińska oraz Zofia Borowczyk. Dominika wraz z Zefirem spisywali się znakomicie utrzymując się przez cale zawody w pierwszej trójce! Para wywalczyła podczas sobotniej rywalizacji I miejsce w konkursie klasy LL 90. Natalia i Jordan nie odstępując klubowym koleżankom na krok zajęli w piątek III miejsce w konkursie klasy LL 80 oraz IV miejsce w konkursie tej samej wysokości w sobotę. Debiut na Zimowych Mistrzostwach Śląska zaliczyła para – Amanda i Glory. Amanda wygrała konkurs LL 80 w niedzielę, a w sobotę zajęła zaszczytne II miejsce w tym samym konkursie, brawo! Zosia i Bastylia zajęły w piątek IV miejsce w konkursie LL 80, a w niedzielę para wspięła się jeszcze wyżej wygrywając konkurs LL 90.
W kategorii seniorów Klub reprezentował Leszek Szczykała, który zajmował podczas całych zawodów czołowe lokaty. Piękne przejazdy tego zawodnika uplasowały go w piątek na V pozycji w konkursie klasy P 110 oraz na VII pozycji również w konkursie klasy P następnego dnia.

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM NASZYM ZAWODNIKOM !

Podsumowując, kończący się rok 2015 trzeba stwierdzić, że dla zawodników i trenera Piotra Kubaczki był jak poprzednie lata bardzo owocny. Niedosyt, który pozostaje po tegorocznych Mistrzostwach jest dla nas tylko nową motywacją i mobilizacją na przyszły rok 2016. Pragniemy podkreślić, iż Klub ubiega się o dofinansowanie Prezydenta Miasta Jaworzna dla zawodników reprezentujących godnie miasto. Złożony został również wniosek o stypendia dla 2 zawodniczek; Zuzanny Lesik oraz Natalii Pschionko za reprezentowanie Klubu na zawodach rangi mistrzowskiej. Pozyskane środki na pewno pomogą kontynuować dalszy rozwój zawodników w sezonie 2016.

Zawody Mikołajkowe - Zbrosławice 2015KJ MUSTANG - Zbrosławice 2015

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno13–15.11.2015Zimowe Mistrzostwa Śląska – Zbrosławice 2015

Halowe Mistrzostwa Śląska 2015 w kategorii kucy - już za nami !
Podczas teegorocznych Mistrzostw KJ Mustang reprezentowała w tej kategorii debiutująca od niedawna para Natalia Pschionko i JORDAN. Z tego miejsca pragnę podkreślić, iż zawodniczka zapoczątkowała swój sezon jeździecki na Otwartych Mistrzostwach w Bieruniu, które odbyły się latem tego roku i tam właśnie zdobyła swój pierwszy złoty medal.
Trzydniowa rywalizacja w Zbrosławicach zaowocowała VII miejscem w doborowej ekipie jeźdźców i kucyków. Trzeba nadmienić, iż były to Otwarte Mistrzostwa Śląska w, których udział wzięły pary rywalizujące w zawodach ogólnopolskich. Przy okazji Mistrzostw rozegrane zostały zawody regionalne w których w pierwszym dniu Natalia i Jordan zajęli I Miejsce.
Dlatego też wynik naszej zawodniczki Natali Pschionko jest dla trenera i Klubu bardzo satysfakcjonujący - Gratulacje !

Sukces również odniosła nasza kolejna zawodniczka – Nicole Witkiewicz.
Adeptka naszej Szkółki Jeździeckiej do swojego pierwszego egzaminu jeździeckiego podeszła przy okazji organizowanego w czasie Mistrzostw konkursu licencyjnego. Warto zaznaczyć, iż w konkursie licencyjnym udział wzięło 17 par z czego egzamin zaliczyło 3 zawodników w tym nasza klubowa para Nicole Witkiewicz i Holka. Wielkie gratulacje dla zawodniczki, konia i trenera Piotra Kubaczki, który w tak krótkim czasie przygotował parę do tak trudnego egzaminu, dziękujemy i życzymy powodzenia na egzaminie do srebrnej odznaki jeździeckiej.
Zdana licencja wraz z egzaminem do odznaki srebrnej daje możliwość zawodniczce w starach w konkursach klasy P w przyszłym sezonie.

Nicole Witkiewicz - Zbrosławice 2015KJ MUSTANG - Zbrosławice 2015

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno23–25.10.2015Zawody Dzieci i Młodzieżyh - KJ Szary Michałowice

Dziękujemy za wspaniałe zawody organizatorom Ania Szary-Ziębicka i Aleksandra Szary. Atmosfera jak zwykle była świetna o pogodzie nie wspomnę.
Przyjechaliśmy z Michałowic z bagażem nowych doświadczeń. Wyniki naszych zawodników bardzo dobre. Jak zwykle nie obyło się bez emocji i przygód, które tworzą historię naszego Klubu. Bardzo ładny przejazd na styl z oceną końcową 2 i bardzo trudny dla Natalii i konia debiut w wysokości parkuru 90 cm ale ukończony pomyślnie z jedną zrzutką. Brawo Natalka !!!
W Finale Halowych Zawodów Ogólnopolskich Dzieci i Młodzieży Zuzanna Lesik i Marco zdobywają 7 miejsce w kl P 110 cm, ostatni rok jako Dzieci II. W sobotnim konkursie zawodniczka zdobyła I miejsce w konkursie dwufazowym w klasie P i II miejsce w klasie L, oraz godnie zaprezentowała się w konkursie na styl zdobywając 2,5 pkt za wrażenie ogólne w sumie 4 punkty. To ich pierwsza stylówka, biorąc pod uwagę, że startują razem od niedawna to bardzo dobry wynik. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach, już niebawem w Zbrosławicach na Mistrzostwach Śląska 2015.
Spotkanie z Prezydentem miasta Jaworzna i deklaracja współpracy na rok 2016 z naszym Klubem dodawała zawodnikom KJ MUSTANG skrzydeł.
GRATULACJE ! Dziękujemy że byliście z nami.

Natalia Pschionko - Michałowice 2015Natalia Pschionko - Michałowice 2015

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno09–11.10.2015Halowe Ogólnopolskie Zawody w skokach - Michałowice

W trakcie zawodów zostały rozegrane konkursy od 60 cm do 145 cm. Zawodnicy walczyli o łączną pulę naród w wysokości 40 000 zł. W zawodach wzięło udział 250 koni. Po udanym otwartym sezonie, tymi zawodami rozpoczęliśmy sezon halowy, oby tak dalej.
Sukcesy naszych zawodników w pełni zadowalają trenera Piotra Kubaczkę. Starowali w towarzystwie wielkich nazwisk Łukasz Appel, bracia Kostrzewscy czy gospodarze zawodów Anna Szary-Ziębicka i Michał Ziębicki. Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem, że nie odstawali od czołowych graczy. Przez wszystkie trzy dni do dekoracji wyjeżdżali nasi zawodnicy plasujący się w pierwszej 10, nie liczyliśmy na takie wyniki były one ogromnym zaskoczeniem trenera i całej ekipy. Szczególne gratulacje od wszystkich należą się Zosi Borowczyk, która debiutowała w zawodach.

Natalii Pschionko, Annie Stachura, Nicole Witkiewicz, Leszekowi Szczykała dziękujemy za wspaniałą rywalizację i to, że potrafili odtworzyć w swoich przejazdach wszystko to co przekazuje im ich trener Piotr Kubaczka. Wyniki, które osiągacie są nagrodą za Waszą ciężką pracę.

Zosia Borowczyk - Michałowice 2015Annie Stachura - Michałowice 2015

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno09.09.2015Komunikat dotyczący szlaków konnych

Nadleśnictwo Chrzanów uprzejmie informuje, że powzięło informację o nagminnym poruszaniu się konno przez wtaścicieli koni, które są w Państwa ośrodku pensjonariuszami po terenie rezerwatu przyrody „Dolina Żabnika” oraz w okolicach Zalewu Sosina. Zachowanie, o którym mowa powyżej zgodnie z art. 151 §1 oraz art. 166 Kodeksu Wykroczeń podlega zastosowaniu kary grzywny o wysokości do 500,00 zł. W przypadku stwierdzenia kolejnych wykroczeń, o których mowa powyżej informujemy, że sprawcy będą karani stosownymi mandatami.
Ponadto Nadleśnictwo informuje, że rezerwat przyrody „Dolina Żabnika" podlega szczególnej ochronie i poruszanie się po nim jest możliwe wyłącznie pieszo po wyznaczonych duktach leśnych. W związku z powyższym każde kolejne zatrzymanie jeźdzca w w/w rezerwacie oprócz ukarania mandatem będzie również skutkowało zgłoszeniem tego faktu Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Katowicach.
Jednocześnie informujemy, że na terenie Nadleśnictwa Chrzanów Zarządzeniem Nadleśniczego nr 14/2013 w roku 2013 utworzono kilka tras szlaków konnych. W załączeniu przesyłamy mapę z ich przebiegiem.

Mapa Szlaków Konnych
kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno04-06.09.2015Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Dzieci - Strzegom

Gratulujemy naszym zawodniczkom ukończenia Mistrzostw Polski i cieszymy się, że nie boją się rywalizacji z najlepszymi w ich grupie wiekowej zawodnikami z całej Polski.
Natalia Pschionko idzie za ciosem od ostatnich Mistrzostw Śląska upłynął zaledwie miesiąc. Zawodniczka w przeciągu miesiąca zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Śląska oraz brązowy medal w Towarzyskim Pucharze Polski w Strzegomiu. Następny etap ???? Niespodzianka.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno15-16.08.2015Mistrzostwa Śląska 2015 - LKJ Solec Bieruń

Zawodnicy KJ MUSTANG ponownie spisali się na medal, udowodniliśmy po raz kolejny, że mamy zgrany zespół i wspaniałego trenera. Piotr Kubaczka powiedział "cieszę się ich osiągnięciami.... ilekroć dziecko zdobywa medal to tak jakbym to ja wygrywał...." Nasz klub pracuje nad wizerunkiem zawodników na przyszłość, robimy to co sprawia nam przyjemność, nigdy nie czujemy zmęczenia z pracy, którą w to wkładamy. Pomagamy dzieciom realizować ich marzenia " dajemy im coś do czego kiedyś musieliśmy dochodzić sami...."

Natalia Pschionko i Jordan - I miejsce i Złoty Medal.
Para ta debiutowała, jak widać ciężka praca popłaca. Zawodniczka broniła miejsca na podium kucyków, podczas kiedy jej klubowa koleżanka Zuzanna Lesik wracała z urlopu. W kategorii Kucy mamy na dzień dzisiejszy dwie złote medalistki.

Nicole Witkiewicz i Holka - VII mIejsce jako Juniorka Młodsza.
Nicole zdobywa doświadczenie od niedawna pod okiem Piotra Kubaczki, jej odwaga i ciężka praca w niedługim czasie przyniesie zamierzony efekt.

Emilia Kuźma i Cafete - I miejsce i Złoty Medal w kategorii Juniorów 2015.
W tym przypadku wynik nikogo nie zaskoczył wszyscy byliśmy pewni, że złoty medal jest w ich zasięgu i tak właśnie się stało.

Anna Stachura i Desperado - IV miejsce.
Zawodnicza startowała w kategorii Seniorów po raz pierwszy, jej progres w treningach jest od dłuższego czasu bardzo widoczny a doświadczenie zdobyte na zwodach ułatwia pracę z dziećmi. Bowiem Anna Stachura ma już swoich podopiecznych. W ubiegłym roku pod jej okiem 16 absolwentów ukończyło Szkółkę Jeździecką.

Leszek Szczykała - VII miejsce.
Dziękujemy Leszkowi za reprezentowanie naszego Klubu w kategorii Seniorów, aby wszyscy młodzi ludzie mieli w sobie tyle pokory i odwagi co TY. Zawodnik startował na dwóch koniach, w Mistrzostwach debiutował, ze znaną nam Tarniną. Para ta w Zbrosławicach będzie walczyć o miejsce na podium.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów i liczymy na więcej !!!

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno31.07.2015Nabór do Szkółki Jeździeckiej 2015/2016

Uwaga w tym roku każde dziecko w szkółce będzie mieć swojego konia !
Trwa nabór do Szkółki Jeździeckiej ilość miejsc i koni ograniczona. Wszelkie informacje pod numerem 512-586-400. Zajęcia prowadzone będą dwa razy w tygodniu przez 6 miesięcy. Zebranie z rodzicami i dziećmi przewidziane jest na 01.09.2015 r.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno28.07.2015Konie Rekreacyjne oraz Sportowe

Poczuj przez chwilę jak to jest mieć własnego konia........
Nasza firma wychodząc na przeciw swoim klientom postanowiła to umożliwić, wszystkim tym którzy kochają konie i w przyszłości myślą o ich zakupie. To fajny sprawdzian na to, aby zobaczyć czy aby na pewno jesteśmy do tego zakupu gotowi. Na naszych koniach wyszkoliliśmy wielu adeptów szkółki jeździeckiej dzisiejszych zawodników Klubu Jeździeckiego Mustang, którzy dalszą edukację jeździecką prowadzą na własnych koniach osiągając tym samym wspaniałe wyniki sportowe. Kontakt telefoniczny Aneta Puchalska 512-586-400. Po dzierżawie istnieje możliwość zakupu konia na własność.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno24-26.07.2015Zawody Regionalne i Towarzyskie w KJK SZARY Michałowice

KJ MUSTANG w Michałowicach odnosił sukcesy, każdy z zawodników sięgnął po upragnione nagrody. Nie dało się ukryć zadowolenia, jak zwykle było wesoło i miło. Wspólne wieczory i dyskusje na temat nieuniknionych jeszcze błędów w parkurach budowały zawodników do coraz to lepszych przejazdów i wyników następnego dnia. Gratulacje dla Wszystkich zawodników. Podwójne zwycięstwo Emili Kuźmy w konkursie KLL, w piątek i sobotę para ta zajęła I miejsce, w niedzielę zawodniczka podjęła wyzwanie i w konkursie Klasy N była piąta. Debiutująca w tak trudnych parkurach Nicole Witkiewicz zajęła II miejsce w konkursie klasy LL przed swoją koleżanką klubową Weroniką Sap. Anna Stachura wyjechała do dekoracji w konkursie klasy L i zajęła drugie miejsce. Na koniec para Zuzanna Lesik i Marco startujący w zawodach jako para od niedawna uplasowali się na 5 miejscu w konkursie klasy P oraz konkursie klasy L.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno14.06.2015Piknik rodzinny

W niedzielę 14 czerwca na terenie naszego Ośrodka zaplanowany został Piknik rodzinny dla dzieci z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie z okazji wcześniej obchodzonego przez nich święta. Dziękujemy, że byliście z nami.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno29-31.05.2015Zawody w WLKS Krakus Swoszowice

Zawody Regionalne i Towarzyskie Małopolska Liga Jeździecka oraz Puchar Małopolski w Skokach. Gratulacje dla zawodników, którzy wzięli udział: Dominika Maćkowiak, Nicole Witkiewicz, Weronika Sap, Zuzanna Lesik, Anna Stachura i Emilia Kuźma. Połowa zawodników po raz pierwszy nabierała doświadczenia w tak trudnych parkurach. Debiutujące pary poradziły sobie znakomicie ze stresem oraz z nowymi doświadczeniami. Jakże ważną nagrodą było dla nich zdobycie miejsc w czołowej dziesiątce i wyjazd do dekoracji. Anna Stachura, Nicole Witkiewicz oraz Zuzanna Lesik sięgnęły po upragnione flo.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno08-10.05.2015Polska Liga Jeździecka – Leśna Wola

Kolejny etap Polskiej Ligi Jeździeckiej w którym udział wzięli zawodnicy naszego kubu, Emilia Kuźma na Cafete oraz Piotr Ciołczyk na Valentino. Wybór takiej rangi zawodów to dowód na to, że mamy bardzo odważną młodzież, która pragnie zdobywać swoje doświadczenia jeździeckie wśród najlepszych zawodników PZJ.

emilia-kuzma piotr-ciolczyk

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno04.05.2015Rodzinna rekreacja i wypoczynek w KJ Mustang

Serdecznie zapraszamy na rodzinny wypoczynek do Klubu Jeździeckiego Mustang. Proponujemy spędzenie wolnego czasu wraz z rodziną i końmi. Oferujemy bezpłatne korzystanie z naszych zielonych terenów oraz oddajemy do dyspozycji grila.

 

rekreacja_w_kj_mustang

Rekreacja

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno01-03.05.2015Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży Jakubowice

K J Mustang reprezentowała Zuzanna Lesik i Elegant. Każdy wyjazd na zawody, to nie tylko walka o miejsce w czołówce. Tym razem bez walki o miejsce Zuzia i Elegant sprawdzali swoje wzajemne zaufanie na otwartym terenie. To pierwsze ich zmagania od nieszczęśliwego wypadku w Strzegomiu. Jesteśmy zadowoleni, że para ponownie uwierzyła w to, że jest nierozłączna wynik przyszedł sam. Po trzydniowych zawodach Zuzanna Lesik i Elegant znaleźli się w czołówce mistrzowskiej na III miejscu w grupie B. Zuzanna Lesik i Elegant, po powrocie z Jakubowic rozpoczynają przygotowania do wyjazdu na Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży w Jaszkowie 22-23.05.2015 Mała niespodzianka Zuza wystartuje na dwóch koniach CDN...

zuzanna-lesik zuzanna-lesik

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno24-26.04.2015Polska Liga Jeździecka Zawody w KJK Szary Michałowice

Ruszyła Polska Liga Jeździecka. W pierwszych zawodach, które odbyły się KJK Szary Michałowice, nasz Klub reprezentowali zawodnicy, Emilia Kuźma i Piotr Ciołczyk. W tym sezonie zawodnicy walczą o zrobienie II Klasy Sportowej.
Dla Piotra Ciołczyka i Valentino było to rozpoczęcie sezonu. Celem udziału w zawodach było zdobycie oczka, czyli przejechanie na czysto konkursu Rundy Srebrnej o wysokości 120 cm oraz chęć startów w niełatwych zawodach jakimi były eliminacje do Polskiej Ligi Jeździeckiej. To przełom w słuchaniu i rozumowaniu. Oby tak zostało do końca ..... Gratulacje !!!!!
Sezon również rozpoczęli stawiając sobie dużą poprzeczkę Emilia Kuźma i Cafete. Na pierwszych w tym roku zawodach w konkursie klasy P Emilia zajęła bardzo wysokie drugie miejsce u boku znanych i doświadczonych zawodników. Przejazd w Rundzie Srebrnej dał tej parze pierwsze oczko po, które przyjechaliśmy do Michałowic. Cel został zrealizowany, pozostaje nam w dalszym ciągu praca nad wiarą we własne możliwości a nie umiejętności .....Gratulacje !!!!

Film - Piotr Ciołczyk Film - Emila Kuźma

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno10-12.04.2015Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w Lesznie

Serdeczne podziękowania dla całej ekipy. Miło było nam zobaczyć młodych adeptów Szkółki Jeździeckiej na trybunach w Lesznie. Amanda Kolińska i Nicole Witkiewicz, przyjechały tyle kilometrów aby wspierać klubową koleżankę. Panowała jak zawsze miła atmosfera a tata Zuzy zadbał o relaks po zawodach. Film prezentuje przełomowy przejazd Zuzanny Lesik na Elegancie. Para ta od niedawna ponownie wróciła do gry. Gratulujemy i życzymy powodzenia w całym sezonie.

zuzanna-lesik zuzanna-lesik

Film

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno08.04.2015Egzamin na Odznaki Jeździecki

W dniu 08.04.2015 w Ośrodku Jeździeckim HORRS odbył się Egzamin na Odznaki Jeździecki. W składzie Komisji egzaminacyjnej znajdowali się przedstawiciele Śląskiego Związku Jeździeckiego pani Katarzyna Suchan oraz pan Paweł Przybyła. Egzamin był zarazem podsumowaniem działalności naszej Szkółki Jeździeckiej z naboru 2014/2015. Nasze dzielne dzieciaki zaprezentowały wszystko to, czego zdołały się nauczyć w tak krótkim czasie. Do egzaminu przystąpiły następujące osoby: Anna Majcherczyk, Zuzanna Skop, Nicole Bernaś, Kaja Bodzioch, Oliwia Kwiecień, Amanda Kolińska, Wiktoria Trebuniak, Oliwia Sówka, Paula Sówka, Kamila Dziurdzikowska. Podziękowania dla naszych instruktorów prowadzących dzieci Ani Stachury, Krzysztofa Banaszczyka oraz Mateusza Rzepy. Obiecujemy w dalszym ciągu propagować jeździectwo wśród najmłodszych.


Film

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno24.01.2015Dni Otwarte w naszym Ośrodku Jeździeckim

Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Aneta Puchalska i Piotr Kubaczka serdecznie zapraszają wszystkich miłośników koni na DNI OTWARTE w naszym Ośrodku. 24 stycznia 2015 (sobota ) od godziny 9:00 do godziny 18:00 wszystkie osoby będą mogły nieodpłatnie skorzystać z jazdy na naszych koniach oraz poznać zwyczaje panujące na stadninie. W przerwie na karmienie koni, od godziny 12:00 do 14:00 będziecie Państwo mogli dokarmiać konie marchewką oraz jabłkami z naszymi instruktorami i animatorami. Do Państwa dyspozycji jest również palenisko przy, którym możecie rodzinnie upiec swoje kiełbaski. Zapraszamy do zapisów na zajęcia jeździeckie wszystkie osoby zainteresowane, ilość miejsc jest ograniczona. Czekamy na wszystkich, którzy chcą się uczyć jeździć konno oraz na tych, którym jeździectwo nie jest obce.

 

Serdecznie zapraszamy

Aneta Puchalska i Piotr Kubaczka

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno13.01.2015Powiększamy kadrę szkoleniową Klubu KJ MUSTANG

mateusz_rzepa_instruktor

Informujemy, że z dniem dzisiejszym zwiększa się grono naszych nauczycieli jeździectwa. Nasz zespół będzie wspierać Mateusz Rzepa. Mateusz rozpoczynał swoją przygodę z jeździectwem w stadninie Konik Klub Brzesko w 1999 roku. Zajmował się pielęgnacją koni, obrządkiem w stajni, powożeniem oraz wszystkimi obowiązkami związanymi z funkcjonowaniem stadniny. Po zdaniu egzaminów zdobył uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalizacją Jazda Konna. W 2009 roku w KS „Bór” Toporzysko zdobył Brązową Odznakę Jeździecką. W stadninie KJ Leśna Wola pracował jako luzak, wyjeżdżał na zawody krajowe oraz międzynarodowe. W stadninie KJK Szary był Instruktorem jazdy konnej. Pracował również jako berajter w Szwajcarii oraz jako luzak w Norewgii. Uczestniczył w wyjazdach po krajach Skandynawskich jak i w Europie.

Życzymy zadowolenia z pracy

facebook_koniejaworzno
zdjęcia_koniejaworzno
youtube_koniejaworzno
filmy_koniejaworzno