Karolina Leda zawodniczka KJ Mustang

Hodowla źrebaków Aneta Puchalska

Narodziny źrebaka w KJ Mustang

Egzamin na Odznakę Jeździecką w KJ Mustang

Narodziny źrebaka KJ MUSTANG

Wizyta Klasy Ia SP6 Jaworzno

Ferie w KJ-Mustang

AKTUALNOŚCI

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno24.12.2016WESOŁYCH ŚWIĄT

Wesołych Świąt

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno16.12.2016Budujemy nowy parkur dla Naszego Klubu KJ Mustang

Budujemy nasz imienny parkur, jeśli ktoś z Was chce wesprzeć akcję budowy parkuru lub osoby zainteresowane zamówieniem drągów z personalizacją prosimy o wniesienie wpłaty za drągi na konto KJ Mustang 08 1940 1076 3118 3369 0000 0000.
Koszt 1 drąga to 130 zł. Realizacja zamówienia do końca stycznia 2017.

Nowy Parkur KJ Mustang

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno02.12.2016Treningi i Konsultacje w Ośrodku KJ MUSTANG

Przypominamy wszystkim, iż od dłuższego czasu w naszym Ośrodku trwają treningi z Małgorzatą Domańską. Odbywają się cyklicznie w, każdą sobotę od godziny 8 rano do ostatniego Klienta. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu pod numerem telefonu 512-586-400 lub bezpośrednio z Panią trener. Pamiętajcie ujeżdżenie to podstawa !!!

Również w naszym Ośrodku organizowane są konsultacje z Maćkiem Kostrzewskim. Z uwagi na duże zainteresowanie konsultacjami, treningi będą odbywać się cyklicznie, dwa razy w miesiącu. O konsultacjach będziemy informować Was w wydarzeniach na Facebooku.

Treningi z Małgorzatą DomańskąKonsultacje z Maćkiem Kostrzewskim

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno25-27.11.2016HZOB1* i HZR - Michałowice

Na Ogólnopolskich oraz Regionalnych i Towarzyskich zawodach w Michałowicach odbyło się podsumowanie sezonu halowego zawodników KJ MUSTANG. W zawodach wzięło udział 7 zawodników naszego Klubu, w tym trener Piotr Kubaczka.

I miejsce zajęła Martyna Drong adeptka Szkółki Jeździeckiej KJ Mustang (2015/2016). Zawodniczka ma 11 lat. Gratulacje !!!
Karolina Leda zawodniczka KJ Mustang od zakończenia Szkółki Jeździeckiej sezon 2015/2016 na pierwszych halowych zawodach w Michałowicach zajęła VI, V i IV miejsce. Gratulacje !!!

Podsumowanie może być tylko jedno, nasz Klub to akademia talentów jeździectwa, widać to szczególnie po adeptach Szkółki Jeździeckiej. Po 6 miesięcach od jej zakończenia dzieci posiadają licencję i zajmują czołowe miejsca w konkursach. Z roku na rok, przybywa coraz więcej dzieci i młodzieży, więc poświęcenie rodziców oraz całego zespołu nie idzie na marne. Mam nadzieje, że tego co nauczyliśmy ich do tej pory, zaowocuje w przyszłości. W przyszłym roku dwie zawodniczki naszego Klubu będą reprezentować Jaworzno na Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży. O przygotowaniach będziemy informować na bieżąco.

Przed nami podsumowanie I kwartału Szkółki Jeździeckiej (nabór 2016/2017) w zawodach wewnętrznych. Zwycięzca zawodów weźmie udział w najbliższych zawodach reprezentując barwy naszego Klubu. W tym roku mija 6 lat od założenia naszej Szkółki Jeździeckiej myślę, że nazwiska naszych dzieci zapisały się w małej historii jeździectwa, czego przykładem mogą być Zuzanna Lesik, Natalia Pschionko, Emilia Kuźma, Zuzanna Dudek, Piotr Ciołczyk oraz do niedawna Amanda Kolińska – adeptka Szkółki Jeździeckiej (2015/2016). Mam nadzieję, że do tej czołówki trafi jeszcze wiele nazwisk. W przyszłym roku ukończą semestr bardzo ambitne dzieciaki, które z pewnością zapiszą się w naszej małej historii, tego właśnie im i sobie życzymy.

Adepci Szkółki Jeździeckiej KJ MustangNagrody dla KJ Mustang

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno25.11.2016Otwarcie nowej stajni dla odsadków

Dla naszych odsadków otworzyliśmy nową stajnię. Przy zakupie stajni wzięliśmy pod uwagę możliwość powiększenia miejsc pensjonatowych dla nowych koni, które czekały na ten moment z niecierpliwością. Zyskaliśmy 14 nowych boksów w murowanej stajni obok naszej hali. Jesteśmy gotowi na przyjęcie nowych koni, serdecznie zapraszamy.
Do Waszej dyspozycji oddajemy wymiarowe przestronne boksy z automatycznymi poidłami, krytą ujeżdżalnię o wymiarach 30m x 70m z kwarcowym podłożem, 20 hektarów pastwisk. Obecnie oczekujemy na dostawę solarium. Karmienie koni trzy razy dziennie, gnieciony owies oraz siano. Konie po urazach umieszczane są izolatkach na padokach i nie muszą cały dzień przebywać w boksach.

Przyjmujemy konie na odchów koszt opieki 500,00 zł. Kontakt Aneta Puchalska tel: 512-586-400.
Piszcie do nas, czego oczekujecie, jak chcecie aby wyglądało miejsce w którym pozostawicie Waszego rumaka.

Nasze Bistro zadowoli Wasze podniebienia
Serdecznie Zapraszamy

Nowa Stajnia w KJ MustangNowe boksy w KJ Mustang

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno26.09.2016Za nami kolejny etap Animacji Jeździeckich w KJ MUSTANG

I tak oto kończy się jeden z kolejnych etapów animacji jeździeckich. Z czego się składa?
Szczypta chęci, ogromne pokłady zaangażowania, odrobinę nadziei, mnóstwo pracy w zapamiętywaniu nazw, wielka ilość ćwiczeń na siodle oraz przywiązanie do konika !
Marzenia składające się z 10 litrów zaufania i 5 litrów ambicji przygotować na początek, powolutku dolewać do nich szklankę cierpliwości, od czasu do czasu mieszając różnorodnymi nazwami. Powoli dorzucać garści nadziei około cztery, okruszki uśmiechu, szczyptę zakwasów. Całość doprawić zabawą, dowcipem oraz żeby nie było nudno nutką dyscypliny. Po połączeniu wszystkich składników próbujemy jak smakuje, krok po kroczku tak aby smak doszedł aż do naszego serca. Kiedy będzie dość dobry do naszych marzeń wrzucamy inne składniki – może mniej potrzebne ale jednak ulepszające cel. Jest kilka podstawowych : upartość i zawzięcie. Wydaje mi się są one nieuniknione gdyż potrafią zharmonizować bardzo dobrze smak, dodając do niego sukces. Wtedy okazuje się że smakuje lepiej. Całość prezentujemy na zdjęciu, dyplomie i flo a przede wszystkim na późniejszym etapie czyli lonży. Bo przecież przygoda jeździecka niesie za sobą różnorodne smaki !
Serdecznie dziękuję wszystkim dzieciakom za udział w animacjach jeździeckich oraz za wsparcie rodziców !

Andrea Boźić

Animacje Jeździeckie z Andreą BoźićDzieci Animacje Jeździeckie

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno29.07.2016Dzień otwarty w Klubie Jeździeckim MUSTANG

Serdecznie zapraszamy na treningi ujeżdżeniowe do naszego ośrodka w Jaworznie. W sobotę 6.08.2016 odbędzie się „dzień otwarty”, każda chętna osoba będzie miała możliwość skorzystania nieodpłatnie przez 30minut z pomocy Pani Małgorzaty Domańskiej w swoim treningu.
Podczas zajęć zwracać będziemy uwagę na poprawę dosiadu jeźdźca, ugruntowanie podstaw w odniesieniu do piramidy ujeżdżeniowej oraz poprawność pracy konia od strony biomechanicznej, tak aby uzyskać jak najlepsze efekty. Omówione zostaną najsłabsze punkty pary koń-jeździec i wspólnie zastanowimy się jak je poprawić w dalszej pracy. Zajęcia skierowane są dla osób na różnym poziomie zaawansowania, zarówno tych, które są na początku swojej drogi jeździeckiej jak i tych startujących w zawodach i chcących poprawić swoje wyniki sportowe.
Zapisy na sobotnie zajęcia pod numerem 512-586-400

Zapraszają Aneta Puchalska i Małgorzata Domańska
Prezes KJ MUSTANG, Zawodniczka, instruktor, sędzia

Dni otwarte w KJ MustangDni otwarte w KJ Mustang

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno08-10.07.2016KJ Mustang Podbija Parkury

W dniach od 8 do 10 lipca 2016 roku w Ośrodku Jeździeckim Romico w Żywcu odbyły się zawody jeździeckie, kolejne z cyklu Soymax Cup. W czasie zawodów nie zabrakło również reprezentacji Klubu Jeździeckiego Mustang Jaworzno, którego zawodnicy na co dzień trenują w Ośrodku w Ciężkowicach pod okiem pana Piotra Kubaczki. Już w czwartek nasz team wyruszył w drogę w dobrym nastroju i z nadziejami na dobre wyniki.

Klub wystawił czterech zawodników startujących w różnych konkursach – od 70 do 130 cm wysokości. Rywalizacja w ciągu tych dni była zacięta, co było spowodowane nie tylko ogromną ilością zgłoszonych koni i jeźdźców, ale także warunkami atmosferycznymi, które nikogo nie oszczędziły. Mimo wszystko cele wyjazdu zostały zrealizowane. Wszyscy zawodnicy mieli przyjemność odbierania nagród w konkursach, co bardzo cieszy i daje silę i chęci do dalszego wysiłku na treningach.

Pierwsze zawody dla koni są zazwyczaj trudne i stresujące, ale Kansas Hippica dosiadany przez doświadczonego zawodnika Piotra Kubaczkę, mimo swojego młodego wieku spisał się bardzo dobrze. Udowodnił, że w przyszłości będzie stanowił niemałą konkurencję w najwyższych konkursach. Parcoury pokonane bez punktów karnych i w nienagannym stylu są tego dowodem.

Hanna Bukowy-Olejnik, nowa zawodniczka klubu, która startowała na swoim pełnym temperamentu i chęci walki siedmioletnim wałachu Domare G pokazała, że oboje są gotowi na walkę w wyższych konkursach. Flo wywalczone w konkursie w stawce ponad 60 koni cieszy. Z każdym przejazdem tej pary widać większą pewność siebie i determinację. A my wiemy, że i tak jeszcze nie pokazali wszystkiego i w niedalekiej przyszłości jeszcze nas zaskoczą swoimi wynikami.

Hanna Bukowy KJ MustangMartyna KJ Mustang

Celem tego weekendu dla dwóch reprezentantek klubu było zdobycie licencji skokowej, pozwalającej im w kolejnych zawodach na starty w wyższych konkursach. Zadanie niełatwe. Drogą do tego jest przejechanie specjalnego, dłuższego parcouru, który jest następnie oceniany przez sędziego stylu. Liczy się precyzja prowadzenia konia i wdzięk. W tym konkursie trzeba pokazać nie tylko swoje umiejętności, ale także doskonale panować nad nerwami i stresem, który towarzyszy ocenie. Zarówno Martyna Drong, jak i Aleksandra Majeranowska stanęły na wysokości zadania. Obie podchodziły do konkursu egzaminacyjnego po raz pierwszy i tylko tyle im wystarczyło do zdania licencji. Praca trenera przyniosła zawodniczkom wymarzony sukces.

Martyna, zaledwie 11-letnia zawodniczka pokazała, że nie wzrost się liczy i na kucu Elegancie zaprezentowała się z najlepszej strony pokonując wysokie przeszkody w nienagannym stylu. W trakcie zawodów para ta kilkakrotnie plasowała się na wysokich pozycjach także w innych konkursach. Teraz czekamy na ich kolejne sukcesy.

Aleksandra Majeranowska, trenująca pod okiem Piotra Kubaczki zaledwie 5 miesięcy, również udowodniła, że wraz ze swoim wałachem Huncwotem są w formie i będą wspólnie walczyć o wysokie pozycje. Pokonywali parcoury klasy L – jednego metra- na czysto i pięknym stylu. W czasie zawodów zawodniczka startowała także na klaczy Hawana „W’, młodym 7-letnim koniu, z którym pracuje dopiero od stycznia tego roku, zdobywając cenne doświadczenie i szykując się do kolejnych startów.

Aleksa Majeranowska KJ MustangPiotr Kubaczka KJ Mustang

Sukcesy zawodników są także sukcesami trenera, ale do tego Piotr Kubaczka dokłada także swoje osiągnięcia. I także tym razem wraz z klaczą Cayenne Hippica zaprezentował najwyższą formę w konkursach klasy P (110cm) i N (120cm), które kilkakrotnie zakończyli na 1 miejscu. To nie wszystko. W czasie zawodów 8-letnia Cayenne miała także swój wspaniały debiut na wysokości 130 cm, pokonując parcour jedynie z jedną pechową zrzutką.

Jednak rywalizacja sportowa to nie tylko zawodnicy. Za ich sukcesem stoi grono osób bez których nie było by takich efektów. Przez całe zawody mieli oni wsparcie menedżer ośrodka i Prezesa Klubu – pani Anety Puchalskiej, która przeżywa starty równie mocno jak zawodnicy i zawsze służyła dobrą radą, napawała optymizmem i wiarą w końcowy sukces.

Nieoceniona dla koni była także wizyta pani Anny Stachury, instruktorki, fizjoterapeutki i wielkiej miłośniczki koni, która za pomocą swoich umiejętności i wiedzy była w stanie szybko i sprawie rozluźnić mięśnie naszych koni, przez co stawiane przed nimi wyzwania stały się łatwiejsze.

Należy także podkreślić rolę rodziców, którzy podczas tych 3 dni byli luzakami, fotografami, a także wsparciem psychicznym. To także ludzie ze stajni, znajomi, którzy poświęcają swój czas, żeby wspierać zawodników w tych najważniejszych momentach. Bo to za tym idzie sukces – za ciężką pracą i miłą atmosferą, która tworzy ten wspaniały sport.

Klub Mustang zaprasza wszystkich, którzy kochają sport i konie do współpracy. Chcemy dzielić takie miłe chwile jak te, które przeżywaliśmy na ostatnich startach także z przyszłymi zdolnymi jeźdźcami.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno24.06.2016Wakacyjny Kurs w Siodle

Zapraszamy na „Wakacyjną Przygodę w Siodle” – oferta stworzona dla dzieci oraz młodzieży na okres wakacji.

Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 16:00.

przygoda-w-siodle

  W programie:
 • 90 minut jazdy sportowej dziennie
 • zajęcia dydaktyczne
 • nauka lonżowania
 • pyszne dwudaniowe obiady

Więcej szczegółów u Pani Moniki i Pani Ani

Zapraszamy do dokonania rezerwacji tel: 608-411-973

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno01.06.2016Piotr Kubaczka i jego podopieczni

Nasz trener nie tylko uczy zawodników, konie jak widać wcale mu się nie opierają. Jego zawodnicy kiedyś go zastąpią, przekazuje swoją wiedzę bo ma marzenie aby właśnie tak się stało.

Piotr Kubaczka KJ MustangPiotr Kubaczka KJ Mustang

Początki nowych zawodników naszego klubu cieszą najbardziej, nowy koń nowe doświadczenia, mamy nadzieję, że u Oli pojawi się zadowolenie tak długo oczekiwane z treningów i wyjazdu na zawody. Gratulacje byłaś dzielna i podziękowania dla mamy.
Nasza nowa debiutująca zawodniczka Martynka Drong. Gratulacje !!!

OlaMartyna Drong

Natalia Pschionko, zdobywczyni Mistrzostw Śąska 2015 po długiej przerwie pokierowanej nauką i zmianą szkoły debiutowała w tym sezonie a my wszyscy wiemy na co tę parę stać .To bardzo ambitna zawodniczka.
Cieszymy się, że od niedawna w barwach naszego klubu startuje Hanna Bukowy-Olejnik. To doświadczona zawodniczka, która już wcześniej trenowała z Piotrem Kubaczką. Mamy nadzieję, że jego przyjazd do Polski umożliwił jej dalszy rozwój jeździecki. Tego Haniu Ci życzymy, fajnie że jesteś za nami.

Natalia PschionkoHanna Bukowy Olejnik

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno19.05.2016Narodziny źrebaka

Spóźniony prezent dla Piotra ale jaki !
Po dwóch tygodniach nieprzespanych nocy, w nocy 19.05.2016 roku o godzinie pierwszej nad ranem przyszła na świat księżniczka. Obecnie myślimy na wyborem imienia zaczynającym się literą „A”.
Serdeczne podziękowania dla rodziców chrzestnych Martyny Sagan i Marcina Matracza, bez których nie dałabym rady. Wielkie podziękowania dla Edyty Kostrzewskiej, która mimo późnej pory odebrała telefon i dawała mi wskazówki jak postępować. Poród nie należał do łatwych Kochana Edytko nie zapomniałam tym razem o oddechu.
Dziękuję wszystkim za pomoc w narodzinach tym razem nie byłam sama.

Narodziny źrebaka w KJ MustangNarodziny źrebaka w KJ Mustang

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno26.04.2016Gratulacje dla uczestników Egzaminu PZJ

Chcielibyśmy oficjalnie pogratulować wszystkim Szkółkowiczom oraz wszytskim Gościom zdania odznak jeździeckich ! W tym roku mamy 100% zdawalnosci !
Dziekujemy również naszy uroczym Sędziom - Paweł Przybyła oraz Marcin Jońca.
Decyzją zarządu cała młodzież z grupy zaawansowanej została przyjęta do KJ Mustang i będzie trenowała pod okiem Piotra Kubaczki, natomiast wszytskie dzieci z grupy początkującej na prośbę rodziców kontynuują szkolenie na poziomie średnio - zaawansowanym bez przerwy wakacyjnej pod okiem Anny Stachury. Życzymy powodzeniam uczniom i szkoleniowcom.
Nie możemy nie wspomnieć, że do szkółki KJ Mustang przygotowuje sie obecnie aż siedmioro "Adeptów na start", a do zawodów które odbędą sie na naszym Ośrodku na przełomie wrzesień/październik 2016 przygotowuje się już 12 jeźdźców " Od Amatora do Sportowca" Takie perspektywy zdecydowanie motywują do dalszej cieżkiej pracy !!!
Pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce.

Egzamin na Odznakę JeździeckąEgzamin na Odznakę Jeździecką

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno02-03.04.2016Halowy Puchar Śląska Zbrosławice

Podczas Halowego Pucharu Śląska w skokach przez przeszkody, który odbył się w OJ Zbrosławice rozdane zostały Puchary i Nagrody zdobywcom czołowych lokat rankingu Śląskiego Związku Jeździeckiego w dyscyplinie skoki kategoria kuce.

Natalia Pschionko

W czołówce nagrodzonych zawodników na podium III miejsca zakwalifikowała się zawodniczka naszego Klubu Natalia Pschionko na koniu Jordan. Para ta trenuje pod okiem trenera Piotra Kubaczki. W ubiegłym roku wygrała Mistrzostwa Śląska jak również brała udział w kwalifikacjach do prestiżowych zawodów Cavaliada Future.
Oficjalne nagrodzenie zawodniczki odbędzie się 16 kwietnia 2016 r w naszym Ośrodku a nagrodę zawodniczce wręczą sędziowie egzaminujący w tym dniu naszych adeptów Szkółki Jeździeckiej, Pan Paweł Przybyła i Marcin Jońca.

Gratulujemy w imieniu Klubu
i życzymy powodzenia w sezonie 2016.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno26.03.2016WESOŁYCH ŚWIĄT

Wesołych Świąt KJ MUSTANG

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno24.03.2016Egzamin na Odznakę Jeździecką

Serdecznie Zapraszamy do Naszego Ośrodka wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił w egzaminie jeździeckim.
Informujemy, że egzamin na odznaki odbędzie się dnia 16 kwietnia 2016 o godz 10:00.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z naszym biurem tel: 608-411-973 lub wysłanie zgłoszenie na email aneta.puchalska@koniejaworzno.pl. Istnieje możliwość wynajęcia konia na egzamin. Koszty uzależniamy od ilości uczestników. Po zakończeniu wszystkich zapraszamy na ognisko i kiełbaski.

Egzamin JeździeckiEgzamin Jeździecki

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno19.03.2016Narodziny źrebaka

Pierwszy cudowny wyhodowany przez nas Ogierek For...... jest juz z nami. Poród odebrała mamusia chrzestna, czyli Pani Aneta. Największy stres za nami, czekamy kiedy mały źrebaczek stawi pierwsze kroczki. Trzymajcie kciuki !!!

Narodziny źrebaka KJ MUSTANGNarodziny źrebaka Aneta Puchalska

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno15.03.2016Od amatora do sportowca

Oferta „OD AMATORA DO SPORTOWCA” to oferta przygotowująca do pierwszych w życiu zawodów jeździeckich. Karnety sportowe stworzone z myślą o jeźdźcach uczęszczających regularnie na zajęcia jazdy konnej, którzy chcieliby poczuć smak zdrowej rywalizacji i klimat zawodów. Zajęcia od kwietnia 2016 do połowy września 2016. Zbliżony termin zawodów to koniec września 2016.

Oferta przeznaczona dla wszystkich !!!

Od amatora do sportowca

  Ceny karnetów
 • 4 jazdy / miesiąc – 280 zł
 • 8 jazd / miesiąc – 480 zł
 • 12 jazd / miesiąc – 600 zł

Karnet do wykorzystania rodzinnie
bądź po koleżeńsku w parach

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno14.03.2016Adept na start

Oferta „ADEPT NA START” to pakiet zajęć przygotowujących do Szkółki Jeździeckiej KJ MUSTANG kończący się wewnętrznym egzaminem. Zdanie egzaminu gwarantuje przyjęcie do szkółki na rok 2016/2017. Zajęcia od kwietnia do lipca włącznie.

Adept na start

  Koszt zajęć to 500 zł miesięcznie, a w tym:
 • 8 jazd maneżowych
 • Solidne przyswojenie figur na ujeżdżalni oraz zasad poruszania się na maneżu i hali
 • Nauka z wykorzystaniem przeszkód skokowych oraz czworoboku
 • Podstawy opieki nad koniem
 • Zasady „życia na stajni”
 • Ogniska
 • Możliwość udziału w imprezach i wykładach w Ośrodkum
kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno11.03.2016Wizyta Klasy Ia SP nr6 z Jaworzna

W piątek 11 marca klasa I a ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Jaworznie odwiedziła Ośrodek Jeździecki HORRS w Ciężkowicach. W stadninie czekała na nich moc atrakcji, a przede wszystkim konie. Dla wielu dzieci, była to pierwsza okazja, aby bliżej poznać te piękne zwierzęta. Po stadninie oprowadzały pierwszaków przemiłe Panie, które pokazały dzieciom stajnię, boksy w których mieszkają konie. Opowiadały o warunkach, jakich potrzebują konie, czym się żywią i jak należy o nie dbać. Dzieci z uwagą słuchały wiadomości o tych wspaniałych zwierzętach. Zobaczyły, jak wykonuje się koński “pedicure”, jak pielęgnuje się końską sierść, a nawet mogły podjąć próbę szczotkowania konia. Dzieci poznały wyposażenie niezbędne do jazdy konnej. Na padoku zaprezentowano podstawowe rodzaje chodu konia: stęp, kłus i galop. Nie lada atrakcją i wyzwaniem była dla naszych pierwszaków przejażdżka na koniu. Każde dziecko miało okazję przejechać się konno pod czujnym okiem Pań instruktorek. Wizyta w stadninie zakończyła się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.
Podczas zwiedzania stadniny pierwszakom towarzyszyły stajenne psiaki, które nie odstępowały ich na krok.
Wycieczka dostarczyła wszystkim wiele radości i niezapomnianych chwil.

Relacja Pani Beata Brzóska

Dzieci z Klasy Ia SP nr6 JaworznoDzieci z Klasy Ia SP nr6 Jaworzno

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno10-13.03.2016Eliminacje Halowego Pucharu Polski KJK Szary Michałowice

Pierwszego dnia rozegrano dwa konkursy Średniej Rundy zawodów ogólnopolskich. W pierwszym, na zasadach konkursu zwykłego, o wysokości przeszkód 130 cm, najlepszy okazał się Hubert Kostrzewski na klaczy PREMIER CHOIX. Pokonał parkur bezbłędnie, w rewelacyjnym czasie 56,06 sek. Gratulujemy Hubert oby tak dalej.

Piotr Kubaczka

 

Pierwsza N naszego trenera Piotra Kubaczki na CAYENE HIPPICA klaczy hodowli Państwa Kostrzewskich na czysto.
GRATULUJEMY !!!

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno17.02.2016Ferie w KJ MUSTANG

Okres wolny od nauki w szkole nasi zawodnicy spędzają na doskonaleniu swoich umiejętności sportowych. Jak zwykle towarzyszy nam wspaniała atmosfera, jest to również czas na integrację z przyszłymi zawodnikami klubu. Młodzież mogła zobaczyć treningi zawodowców, przez dwa ostatnie dni gościli u nas Pan Hubert Kostrzewski oraz Zbigniew Kostrzewski zwycięzca konkursu Cavaliada Lublin 2015 - potęga skoku.
Niebawem nasi adepci Szkółki Jeździeckiej przystąpią do EGZAMINU JEŹDZIECKIEGO, pierwszego tak ważnego wydarzenia w swoim życiu stajennym. Termin egzaminu po zatwierdzeniu przez Śląski Związek Jeździecki zostanie opublikowany na naszej stronie.
Ferie dla zawodników Klubu i Szkółki zostały ufundowane nieodpłatnie przez trenera Piotra Kubaczkę i Prezes Klubu Anetę Puchalską.

Ferie 2016 w KJ MUSTANG Piotr KubaczkaFerie 2016 w KJ MUSTANG Aneta Puchalska

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno14.02.2016Walentynki z MUSTANGIEM

Weekend we dwoje można spędzić w sposób aktywny i niekonwencjonalny. Jednym z pomysłów na WALENTYNKI jest wypoczynek w siodle. Taka forma spędzenia wolnego czasu może być atrakcyjna zwłaszcza dla tych par, które już umieją jeździć konno i chcą podszkolić swoje umiejętności. Warto jednak pokusić się o przeżycie nowych doświadczeń i spróbować jazdy konnej, nawet jeśli będą to pierwsze wspólne kroki. Nauka jazdy na koniu gwarantuje wiele radosnych, a nawet śmiesznych chwil.

Opcja „Weekend na koniu” może być bardzo atrakcyjna, a na pewno nietypowa i niebanalna. Taki weekend dla zakochanych to dobry pomysł dla par, które lubią kontakt ze zwierzętami, mają zamiłowanie do jazdy konnej lub chcą rozpocząć tego typu przygodę i nauczyć się podstaw. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach wypoczynek, nawet krótki, to cenna rzecz. Jazda na koniu daje pewność odpoczynku, odetchnięcia od zgiełku codziennego dnia, zrelaksowania się, a dodatkowo – świetnie wpływa na sylwetkę.

Jazda konna to nietypowy prezent na WALENTYNKI. Romantyczny weekend we dwoje z nauką jazdy konnej warto spędzić zwłaszcza w naszym Ośrodku.

Zapraszam Aneta Puchalska

 

Walentynki z Mustangiem

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno11.02.2016Pomoc Tymkowi 1% Podatku
kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno01.02.2016Przygotowania do sezonu 2016

Od 15 LUTEGO rozpoczynamy intensywne przygotowania do sezonu 2016. Decyzją zarządu KJ MUSTANG wszyscy zawodnicy zarejestrowani w klubie mogą skorzystać z nieodpłatnego szkolenia pod okiem Piotra Kubaczki i innych znanych zawodników jeździectwa. Treningi odbywać się będą dwa razy dziennie. Istnieje możliwość noclegu w Ośrodku.

Treningi sezon-2016 Piotr KubaczkaPrzygotowania do sezonu 2016 Aneta Puchalska

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno31.01.2016Zimowo z kopyta

Niedzielny obiad przy ognisku po wyprawie w teren z ludźmi z pasją - dziękujemy, za miłą atmosferę i fajną zabawę.Prosimy o kolejne zgłoszenia w miesiącu LUTYM

Zimowo z kopyta KJ-MustangNiedzielny obiad przy ognisku

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno26.01.2016Kontynuacja jazdy konnej podczas ferii 22-26.02.2016

Zapraszamy młodzież uczęszczającą regularnie na zajęcia do intensywnej nauki jazdy konnej podczas ferii zimowych!

Ferie-KJ-Mustang

  W programie:
 • skoki i ujeżdżenie
 • elementy woltyżerki
 • poprawa dosiadu
 • wyjazd w teren

Uwaga ilość miejsc jest ograniczona!
Kontakt: 608 411 973 (biuro); 575 827 745 (instruktor)

BĘDZIE AMBITNIE, ZABAWNIE I KOPYTNIE

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno22.01.2016W Niedzielę 31.01.2016 zapraszamy na zimowy teren i ognisko

Serdecznie zapraszamy na zimowy teren i ognisko z kiełbaskami

Zimowo-z-kopyta

  Plan imprezy:
 • maneż na hali godz: 9:00
 • wyjazd w teren
 • ognisko integracyjne

W ramach imprezy zapewniamy konie, kiełbaski,
ciepłe napoje oraz dobry humor i wspaniałą zabawę
Koszt 150 zł

Uwaga!!!  Ilość miejsc ograniczona

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno18.01.2016Wolontariat w KJ MUSTANG na rok 2016

Nasz Klub poszukuje wolontariuszy do pracy przy koniach hipoterapeutycznych i rekreacyjnych oraz sportowych.

  W zamian za Twoją pomoc oferujemy:
 • warsztaty z komunikacji z koniem
 • jazdy konne
 • wykłady na temat zachowania się zwierząt

W naszym ośrodku wolontariusze otrzymują specjalne kupony, na których za pracę zbiera się punkty wymienialne na szkolenia i kursy. Ponadto wolontariat to wspaniała okazja do rozwijania swojej pasji, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim możliwość edukacji w zakresie pracy z końmi! Zapraszamy wszystkich chętnych.

Kontakt: aneta.puchalska@koniejaworzno.pl, tel.512-586-400

facebook_koniejaworzno
zdjęcia_koniejaworzno
youtube_koniejaworzno
filmy_koniejaworzno