Galeria zdjęć KJ Mustang Puchalska&Kubaczka

Zawodnicy-KJ-MUSTANG

Firma Godna Zaufania

AKTUALNOŚCI

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno24.12.2017WESOŁYCH ŚWIĄT

Wesołych Świąt

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno22.12.2017 Certyfikat PZJ Kategori I***

Kochani mamy to !!!
Dzięki wsólnej pracy oraz zaangażowaniu Nas wszystkich w Klubie, osiągnęliśmy założony cel.
Klub KJ Mustang oraz Ośrodek Horrs są jednymi z najlepszych w naszym województwie !!!

certyfikat-pzj

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno17.12.2017 Wigilia w KJ Mustang

W niedzielę 17.12.2017 o godzinie 17:00 w KJ Mustang odbyło się spotkanie przy stole wigilijnym. Świątecznym prezentem dla zawodników od Zarządu Klubu były konsultacje z trenerem Kadry Narodowej Dzieci Tomaszem Włodarskim.

spotkanie-wigilijne-kj-mustang-2017spotkanie-wigilijne-kj-mustang-2017

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno07.12.2017 Wizyta Wychowanków z Domu Małego Dziecka w Krakowie

To był wspaniały dzień, ktory wywołał czekoladowe uśmiechy na twarzach dzieci. Wystarczył jeden spontaniczny telefon, który podarował dzieciom uśmiech. Niekiedy nie trzeba zbyt wiele, ważne by dać samego siebie i coś co masz a inni o tym marzą. Serdeczne podziękowania dla Wychowawców Domu Małego Dziecka z Krakowa i Pana Krzysztofa, który zapewnił transport do KJ Mustang. Są to ludzie z powołaniem.Pozdrowienia dla Pana Piotra i całej Placówki.
Ściskamy Was mocno.

wizyta-wychowankow-domu-dzieckawizyta-wychowankow-domu-dziecka

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno18.11.2017 Egzamin na Odznakę Jeżdżę Konno - Adept na Start

Sportową pasję dzieci i młodzieży powinno się wspierać, choć jeździectwo nie jest tanią dyscypliną sportową, to warto zainwestować w rozwój własnych dzieci i umożliwić im realizację ich życiowej pasji. To nie tylko relaks i spędzanie aktywnie swojego wolnego czasu, ale również nauka wszystkich obowiązków związanych z utrzymaniem konia.
Serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci programu ADEPT NA START, którzy doskonale to rozumieją.
Aneta Puchalska i Piotr Kubaczka

adept-na-startadept-na-start

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno10-12.11.2017 Zimowe Mistrzostwa Śląska - Zbrosławice

Dziękuję bardzo za piękny i udany weekend w Zbrosławicach gdzie przez wszystkie trzy dni nasi zawodnicy dobrze reprezentowali nasz klub a co najważniejsze udowodnili, że potrafią radzić sobie z tak dużymi emocjami jakimi są konkursy mistrzowskie. Konkursy i emocje jakie towarzyszą w zawodach zwykłej rangi nie są już dla nas problemem. Zawodniczki ukończyły sezon bardzo dobrym wynikiem. Zakwalifikowanie się Karoliny Ledy, Mariam Pervez i Elizy Sas do finału Zimowych Mistrzostw Śląska w Zbrosławicach uważam za sukces trenera i zawodniczek. Dziękuję wspaniałym rodzicom, którzy wspierają dzieci i klub, swoją obecnością na zawodach. Przed nami nowy sezon i co za tym idzie przygotowania do nowych wyzwań. Plan na przyszły rok to pomyślnie zdany egzamin na srebrną odznakę jeździecką oraz zdanie licencji dopuszczającej do startu w wyższych konkursach.

zimowe-mistrzostwa-slaska-zbroslawicezimowe-mistrzostwa-slaska-zbroslawice

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno24.09.2017 Mistrzostwa Polski Południowej – Romiko Żywiec

Ponownie Młodzież z KJ MUSTANG odnosi sukcesy, tym razem na Mistrzostwach Polski Południowej 2017. Emocjonujące finałowe przejazdy dostarczyły nam wszystkim mnóstwo emocji a odniesione sukcesy miały wpływ na zmiany w rankingu naszych zawodniczek Aleksandry Babczyńskiej, Małgorzaty Babczyńskiej, Karoliny Ledy, Juli Pypłacz, Mariam Pervez, Elizy Sas oraz Aleksandry Majeranowskiej. Tak wielu zawodników nie posiadał na Mistrzostwach żaden Klub. Jest się czym szczycić, ponieważ w tym przedziale wiekowym mamy największą ekipę. To dowód na to, że młodzież nas lubi, z roku na rok przybywa bowiem adeptów naszej Szkółki Jeździeckiej. W finale, medale miały zerowe konta, co świadczy o tym, że zawodnicy byli dobrze przygotowani za co dziękujemy naszemu trenerowi Piotrowi Kubaczce, który na swoim koncie ma nie tylko swoje osiągnięcia ale i swoich zawodników.

mistrzostwa-polski-zywiecmistrzostwa-polski-zywiec

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno20.08.2017 Regionalne i Ogólnopolskie Zawody - KJK SZARY Michałowice

Regionalne i ogólnopolskie zawody w KJK SZARY Michałowice dla zawodników KJ MUSTANG dobiegły końca. Przez trzy dni trwania zawodów odbyło się ponad 500 przejazdów. Poziom naszych zawodników był bardzo wysoki. Uplasowanie się na pierwszych miejscach w czołówkach znanych jeźdźców w ZR świadczy o tym, że wakacyjna praca nie poszła na marne. Każdy z nich przepracował założenia trenera Piotra Kubaczki i Anety Puchalskiej. Po swoich przejazdach nasi zawodnicy mogli obserwować przejazdy znanych nam par jeździeckich w który o zwycięstwie w Finale Średniej Rundy zadecydowała czterokonna rozgrywka w której najszybciej pojechał Hubert Kostrzewski na Premier Choix. Trzecie miejsce zajął Zbigniew Kostrzewski na koniu Hippica Koh i Noor. Było to bardzo emocjonujące gdyż w naszym klubie mamy potomstwo tego wspaniałego reproduktora. W imieniu Klubu pragnę podziękować za zawody rodzicom, którzy zawsze są z nami oraz zawodnikom za godne reprezentowanie i wspaniałe wyniki. Zawodniczce Karolinie Ledzie dziękujemy za wspaniały przejazd na koniu koleżanki klubowej, która w pierwszym dniu nie mogła wystartować z powodu niedyspozycji. Bez wcześniejszego przygotowania para Marco i Karolina Leda wywalczyła pierwsze miejsce w ZR klasa LL. Na swoim nowym koniu Domare G Karolina Leda uplasowała się na II miejscu w ZR klasa LL-80 cm. Przejazdy treningowe również udane potwierdziły zasłużony wynik. W drugim dniu zawodów Aleksandra Babczyńska i Marco zdobywają I miejsce i tym samym, udowadnia, że wynik Karoliny Ledy nie był przypadkowy. Para Julia Pypłacz i DOLAR podniosły poprzeczkę i w ZR wystartowały w konkursie klasy L-100 cm, przejechane parcoury tej pary cieszą ponieważ pracują oni ze sobą od niedawna i w przyszłości stanowić będą konkurencję nie tylko w konkursach klasy L. Ta para rozpoczyna pracę na jej rezultaty nie będziemy czekać zbyt długo. Aleksandra Majeranowska i jej koń HUNCWOT, który nie należy do najłatwiejszych na zawodach w Michałowicach pokazali trenerowi i całej ekipie, że są dobrze przygotowani i mogą reprezentować KLUB w konkursach klasy P. Zawodniczka pracuje na dwóch swoich koniach, jest to o tyle trudne, że każdy z nich wymaga indywidualnego podejścia. Reasumując zawody w Michałowicach na które pojechaliśmy treningowo każdemu przyniosły wiele radości było to dobre przygotowanie do Mistrzostw Polski Południowej na które KLUB wybierają się już we wrześniu tego roku do KJ ROMICO w Żywcu. Już niebawem fotogaleria z zawodów oraz osobny artykuł o propagowaniu jeździectwa wśród naszych najmłodszych zawodników Małgorzacie Babczyńskiej rodzącej się najmłodszej gwiazdeczce naszego KLUBU.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno12.07.2017 Wakacje w KJ Mustang

Wakacje w siodle oficjalnie rozpoczęte. Zajęcia prowadzi nasza Animatorka Andrea Boźić. Wszystkich serdecznie zapraszamy

wakacje-kj-mustangwakacje-kj-mustang

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno27.05.2017 Piknik Rodzinny, Mama, Tata i Ja

W dniu dzisiejszym w Ośrodku HORRS odbył się Piknik Rodzinny Mama, Tata i Ja, połączony ze zbiórką do puszek na dofinansowanie leków dla podopiecznych Fundacji „Podaruj Oddech”. Słoneczna pogoda i piękne okoliczności przyrody sprzyjały rodzinnym zabawom na świeżym powietrzu. W organizowanych konkursach brały udział całe rodziny. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki konne oraz zajęcia plastyczne dla dzieci.
Na rzecz Fundacji zebrano kwotę 1.065,87 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na dofinansowanie leków dla naszych podopiecznych.

piknik-mama-tata-ja

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno16.04.2017 WESOŁYCH ŚWIĄT

Wesołych Świąt

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno10.04.2017 Witamy w gronie zawodników KJ MUSTANG

Gratulujemy wszystkim Adeptom Szkółki Jeździeckiej, którzy pozytywnie przeszli weryfikację umiejętności jeździeckich i zdali egzamin na Brązową Odznakę PZJ.
Do biura Klubu proszę dostarczyć wymagane dokumenty do rejestracji zawodnika, przyjmujemy komplet dokumentów wraz z badaniami lekarskimi (lekarz sportowy ) do dnia 22.04.2017.

Zawodnicy KJ MUSTANG

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno09.04.2017 O Nas w Jaworznickim Portalu Społecznościowym

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno08.04.2017 Egzamin na Odznakę i Ceremonia pasowania

To była wspaniała sobota.
Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili ją razem z nami. Podczas egzaminu odbyła się również ceremonia otwarcia i pasowania dzieci nowej Szkółki Jeździeckiej A2 rok 2017/2018.
Dzieci te wcześniej ukończyły w naszym Ośrodku program Animacji Jeździeckich. Jest to innowacyjny program nauczania najmłodszych adeptów jeździectwa, prowadzony w naszym Ośrodku przez Panią Andra Boźić.

Nabór do Szkółki Jeździeckiej 2017Nabór do Szkółki Jeździeckiej 2017

ZOBACZ FOTORELACJĘ

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno03.04.2017 Głos Prezes Anety Puchalskiej na zebraniach Zarządu ŚZJ

To za sprawą naszej Pani Prezes Anety Puchalskiej, od trzech lat dzieci na kucykach są notowane w rankingu Śląskiego Związku Jeździeckiego. Dzięki jej staraniom coraz więcej młodych zawodników zaczyna swoją przygodę jeździecką na kucach. Walczyła o to na zebraniach Zarządu ŚZJ, kiedy to jej podopieczna Zuzanna Lesik Mistrzyni Polski na kucach w grupie B nie została nagrodzona, ponieważ taki ranking nie istniał. Od tego momentu adepci Szkółki Jeździeckiej działającej przy KJ MUSTANG co roku stają na podium. Natalia Pschionko 2015, Martyna Drong i Amanda Kolińska 2016. W roku 2017 szykuje się niespodzianka. Dziękujemy.

Dzieci na kucach w KJ MUSTANG

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno02.04.2017 I Miejsce dla Martyny Drong

Martyna Drong zawodniczka KJ Mustang zajmuje I MIEJSCE w Rankingu 2016 Śląskiego Związku Jeździeckiego w kategorii Młodzików. Ukończyła Szkółkę Jeździecką , zdobyła Brązową a następnie Srebrną Odznakę Jeździecką. Licencje zawodnika uzyskała w 2016 roku.
Gratulujemy zawodniczce i trenerowi Klubu Piotrowi Kubaczce.

Martyna DrongMartyna Drong

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno18.03.2017 Sezon Animacji Jeździeckich rozpoczęty

Andrea Bozic

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno16.03.2017 Narodziny źrebaka

W dniu 16.03.2017r o godzinie 2:20 w stajni powitaliśmy córkę Ery i Koh i Noora. Estrella Noor mamusia i córeczka czuja się coraz lepiej.

Aneta Puchalska i Piotr KubaczkaAneta Puchalska i Piotr Kubaczka

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno15.03.2017 Egzamin na Brązową i Srebrną Odznakę Jeździecką PZJ

W dniu 01.04.2017 Klub Jeździecki Mustang Jaworzno organizuje egzamin na Brązową i Srebrną Odznakę PZJ. Zgłoszenia prosimy nadsyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: aneta.puchalska@koniejaworzno.pl. Po przesłaniu zgłoszenia, prosimy o dodatkowy kontakt w celu potwierdzenia rejestracji, tel.512-586-400 - Aneta Puchalska.

Zgłoszenia i opłaty przyjmujemy do dnia: 29.03.2017, ilość miejsc ograniczona. W zgłoszeniu proszę podać następujące dane: imię, nazwisko, numer pesel, miejsce urodzenia, adres zamieszkania, egzamin na odznakę (podać rodzaj), rodzaj ewentualnie posiadanej odznaki i data jej zdobycia oraz numer, egzamin całościowy czy ewentualna poprawka (podać z czego, zabrać protokół poprawkowy), nazwę konia, kuc / duży koń.

    Opłaty
  • Opłata za egzamin (w tym opłata dla PZJ) – 150 zł
  • Opłata za użyczenie konia na egzamin – 100 zł
  • Opłata za egzamin poprawkowy – 60 zł (jedna część)
  • Absolwenci Szkółki Jeździeckiej nabór 2015/2016 zwolnieni są z opłaty PZJ.

Opłaty prosimy dokonywać do dnia: 29.03.2017, przelewem na konto KJ MUSTANG
Numer Konta: 08 1940 1076 3118 3369 0000 0000
Warunki egzaminu zgodne z opublikowanymi zasadami na stronie internetowej www.pzj.pl

Dokładne godziny egzaminu zostaną podane po dokonaniu zgłoszeń
Dziękujemy i życzymy Wszystkim powodzenia

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno24.02.2017 Budowa nowej nawierzchni maneżu

Nowa nawierzchnia maneżu

Dla zapewnienia lepszego komfortu jazdy konnej oraz bezpieczeństwa Naszych Klientów powstaje nowy maneż.

Prace obejmują, położenie nowej nawierzchni, wykonania nowego ogrodzenia i do tego nowy komplet przeszkód do utworzenia parkuru.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno19.02.2017 Dzierżawa i trening na koniach sportowych

Trening na koniach sportowych

Nasza stajnia ma wyjątkową ofertę dla osób, którym już nie wystarcza jazda rekreacyjna, a mają ochotę wejść na wyższy stopień zaawansowania.

Proponujemy możliwość dzierżawy niektórych Naszych koni sportowych i treningu. Jest to okazja do doskonalenia techniki na doświadczonych koniach, które z powodzeniem biorą czynny udział w zawodach jeździeckich i mają bardzo dobre predyspozycje na przyszłość. Cena dzierżawy obejmuje także dwa treningi w tygodniu.

Osoby zainteresowane prosimy o osobisty kontakt z Anetą Puchalską.

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno20.01.2017Ferie w Ośrodku z udziałem KJ MUSTANG

Klub Jeździecki MUSTANG gościł na terenie swojego Ośrodka dzieci z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosonowcu w ramach dwóch dni ferii. To niezwykła atrakcja, która łączy aktywne spędzanie czasu jak również kontakt ze zwierzętami. Dzieci na samym początku przeszły chrzest i były pasowane na jeźdźca. Był tor przeszkód, jedzenie owsa, przechodzenie pod brzuchem konia, było to nie lada wyzwanie.

Zawodnicy Klubu brali udział w integracji z naszymi gośćmi a pokaz jazdy konnej oraz wykłady naszej animatorki Andrei Boźić, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Najwięcej emocji jednak budziła jazda w saneczkowym kuligu. Było wiele konkursów a nagrody zostały przyznane wszystkim uczestnikom. Otrzymali oni od Pani Anety Puchalskiej karnety na naukę jazdy konnej w których dwie jazdy są darmowe. Wyróżnienia w postaci upominków dostały dzieci biorące udział w konkursie „Kolorowy BOKS” oraz w konkursie na ,,Super stajennego”.

Przez cały czas trwania zabawy w cieple przy kominku i muzyce odbywały się zabawy z naszą animatorką Leną. Na hali każde dziecko mogło spróbować swoich sił w nauce jazdy konnej, którą prowadzili nasi instruktorzy, Aleksandra Majeranowska oraz Pani Justyna Wróbel. Po obiedzie serwowanym w naszym Bistro ostatnie zdjęcia, pożegnanie koni, spotkanie ze źrebakami oraz wielka bitwa na śnieżki.
Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych feriach 27 stycznia.

Aneta Puchalska i Piotr KubaczkaAneta Puchalska i Piotr Kubaczka

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno15.01.2017FIRMA GODNA ZAUFANIA

Miło nam poinformować, że klub KJ MUSTANG oraz firma P.K. MUSTANG Piotr Kubaczka za działalnośc w roku 2016 otrzymali certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA.

Firma Godna Zaufaniat

Serdecznie dziękujemy za zaufanie
Aneta Puchalska i Piotr Kubaczka

 

facebook_koniejaworzno
zdjęcia_koniejaworzno
youtube_koniejaworzno
filmy_koniejaworzno