Galeria zdjęć KJ Mustang Puchalska&Kubaczka

certyfikat_pzj

certyfikat_ecn

AKTUALNOŚCI

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno24.12.2018 Wesołych Świąt

wesolych-swiat

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno26.11.2018 Małgorzata Babczyńska Wice Mistrzynią w kategorii Kucy B1

Sukces Zawodników KJ MUSTANG na Mistrzostwach Śląska 2018.
Małgorzata Babczyńska 9 latka - Wice Mistrzynią w kategorii Kucy B1.

malgorzata-babczynska

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno23-25.11.2018 Halowe Mistrzostwa Śląska - Zbrosławice

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zawodników KJ MUSTANG, którzy wzięli udział w Mistrzostw Śląska 2018 w Zbrosławicach. Był to kolejny etap przygotowań do Ogólnopolskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży, która odbędzie się w czerwcu 2019 r.
Przywieźliśmy dwa brązowe medale, kolejno zaraz za podium znaleźli się w kategorii Amatorów V miejsce Aleksandra Babczyńska oraz w kategorii Seniorów na miejscu IV Piotr Ciołczyk. Aleksandra Babczyńska dołączyła do grona zawodników z licencją.
Gratulujemy pomyślnie zdanego Egzaminu.
W grudniu pozostali zawodnicy mogą zrealizować swój plan na Pucharze Polski Południowej w Krakowie.

eliza-sasmistrzostw-slaska-zbroslawicemistrzostw-slaska-zbroslawice

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno19.11.2018 Adept na Start - Wspieranie zainteresowanń dzieci i młodzieży

Sportową pasję dzieci i młodzieży powinno się wspierać, choć jeździectwo nie jest tanią dyscypliną sportową, to warto zainwestować w rozwój własnych dzieci i umożliwić im realizację ich życiowej pasji.
To nie tylko relaks i spędzanie aktywnie swojego wolnego czasu, ale również nauka wszystkich obowiązków związanych z utrzymaniem konia.
Serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci programu ADEPT NA START, którzy doskonale to rozumieją.

adept-na-start

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno16-18.11.2018 Zimowe Mistrzostwa Śląska - Zbrosławice

Dziękuję bardzo za piękny i udany weekend w Zbrosławicach gdzie przez wszystkie trzy dni nasi zawodnicy dobrze reprezentowali nasz klub a co najważniejsze udowodnili, że potrafią radzić sobie z tak dużymi emocjami jakimi są konkursy mistrzowskie.
Konkursy i emocje jakie towarzyszą w zawodach zwykłej rangi nie są już dla nas problemem. Zawodniczki ukończyły sezon z bardo dobrym wynikiem. Zakwalifikowanie się Karoliny Ledy, Mariam Pervez i Elizy Sas do finału Zimowych Mistrzostw Śląska w Zbrosławicach uważam za sukces trenera i zawodniczek. Dziękuję wspaniałym rodzicom, którzy wspierają dzieci i klub na zawodach swoją obecnością.
Przed Nami nowy sezon i co za tym idzie przygotowania do nowych wyzwań. Plan na nowy rok to pomyślnie zdany egzamin na srebrną odznakę jeździecką oraz zdanie licencji dopuszczającej do startu w wyższych konkursach.

eliza-sas

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno12-14.10.2018 Memoriał Majora Adama Królikiewicza

I Młodzieżowy memoriał Majora Adama Królikiewicza już za nami.
Dwa dni wymagających treningów pod okiem trenera Huberta Szaszkiewicza dały nam dużo cennych wskazówek jak i poprawek dotyczących jeźdźca i konia. Niedziela była podsumowaniem całego szkolenia odbyły się bowiem zawody drużynowe.

memorial-krolikiewicza-2018trening-hubert-szaszkiewicz

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno06.10.2018Przygotowania do Mistrzostw Śląska

Karolina Leda - Mistrzyni Polski Południowej Amatorów 2017. Na dzień dzisiejszy licencjonowana zawodniczka naszego klubu.
Eliza Sas - zwolenniczka konkursów stylowych biorąca udział w tegorocznych Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Karolina i Eliza właśnie rozpoczynają przygotowania do Mistrzostw Śląska, które odbędą się już w listopadzie. Doceniamy wkład pracy wszystkich dzieci w naszym Klubie. Dla zawodników, którzy zdobyli licencję w tym roku Klub otrzymał zaproszenie na trzydniowe szkolenie z HUBERTEM SZASZKIEWICZEM - Mistrzem Polski, uczestnikiem Mistrzostw Europy i Pucharów Narodów w skokach. Autorem książki, która jest zbiorem rad dotyczących zarówno prawidłowej pracy z koniem, jak i prowadzenia zawodnika w stronę poziomu Mistrzowskiego. Korzystając ze swojej wiedzy i zdobytych doświadczeń treningowych, przedstawił "gotową recepturę" treningu koni i jeźdźca od podstaw.
Opiekunem zawodniczek będzie Trener Kadry Dzieci i Młodzieży Tomasz Włodarski.

Gratulujemy !!!
Aneta Puchalska i Piotr Kubaczka

karolina-ledaeliza-sas

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno27.09.2018 Zawody Regionalne i Towarzyskie - Żmiąca

Na terenie obiektu Klubu Jeździeckiego ASSANYA w Żmiącej 27 września 2018 r odbyły się trzydniowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody.
Nagrody na rangę Mistrzostw dodawały naszym zawodnikom ochoty do sportowej rywalizacji.
W walce o medale i puchary zdominowaliśmy jako drużyna kategorie do klasy P. Przez trzy dni mogliśmy oglądać rundy honorowe w wykonaniu naszych młodych sportowców i ich koni.
Towarzyszyły nam wielkie emocje, biorąc pod uwagę, iż założenia trenera i rodziców dzieci zostały zrealizowane ponad plan. Zakończenie sezonu otwartego przerosło nasze oczekiwania. Dziękuję zawodnikom K.J Mustang, którzy triumfowali na tych zawodach oraz rodzicom, którzy zawsze wspierają swoje pociechy.

TRENER PIOTR KUBACZKA i Aneta Puchalska

zawody-jezdzieckie-w-zmiacej

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno21.04.2018 Zakończenie 7 Edycji Szkółki Jeździeckiej

Zakończyliśmy kolejną edycję Szkółki Jeździeckiej. Tradycyjnie ukończenie zajęć wiąże się z weryfikacją nabytych umiejętności przez adeptów i jest to połączone z Egzaminem na Odznaki Jeździeckie. Tegoroczny wynik egzaminów jest bardzo satysfakcjonujący dla uczestników jak również dla kadry szkoleniowej.

 • Odznaka Srebrna 6
 • Odznaka Brązowa 14
 • Odznaka Jeżdżę Konno 5
Do KJ MUSTANG dołączyły dwie nowe zawodniczki, pozostali zdeklarowali dalsze zajęcia w grupie sportowej. Już niebawem podamy stałe dwa terminy w których będą odbywać się zajęcia w programie „Od Amatora do Sportowca”
Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

zakonczenie-szkolki-jezdzieckiej-2018zakonczenie-szkolki-jezdzieckiej-2018

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno28.02.2018 Odznaka Jeżdżę Konno

Z dumą informujemy Państwa, iż w naszym Ośrodku istnieje możliwość zdawania Odznaki Jeżdżę Konno. Szkoleniowiec jest na miejscu, czekamy na Państwa zgłoszenia i gratulujemy Pani Aleksandrze Majeranowskiej zdobycia dodatkowych uprawnień.

aleksandra-majeranowska

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno31.01.2018 ZATRUDNIMY STAJENNEGO !!!

Ośrodek Jeździecki, zatrudni osobę nie palącą, nie pijącą, sumienną, dyspozycyjną oraz kontaktową do opieki nad końmi. W zakres obowiązków wchodzą czynności związane z karmieniem konii, wypuszczaniem na padoki, sprzątaniem boksów, obornika oraz prace porządkowe na terenie obiektu.

Wynagrodzenie do negocjacji, z możliwością zakwaterowania.

Kontakt tylko telefoniczny, Aneta Puchalska tel: 512-586-400

stajnia-kj-mustang

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno28.01.2018 Nominacja do tytułu Osobowość Roku

Aneta Puchalska, przedsiębiorca, nominowana za stworzenie klubu jeździeckiego KJ Mustang dla dzieci i młodzieży, których nie stać na własnego konia. Ponadto nominowana za pracę na rzecz wspierania rozwoju, poprawy stanu zdrowia oraz podnoszenia jakości życia niepełnosprawnych dzieci i młodzieży, upowszechniania hipoterapii jako metody rehabilitacji w wybranych schorzeniach dzieci i młodzieży.

Głosuj SMS pod nr 72355 o treści BD.41

osobowosc-roku

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno09.01.2018 Dzierżawa konia

Jest taki moment w przygodzie z koniem i konną jazdą, i ma to miejsce raczej w jej początkach, kiedy dojrzewamy do posiadania stałego kontaktu z jednym, wybranym zwierzęciem. Wówczas zadajemy sobie pytanie, kupić czy wydzierżawić konia ? No właśnie, co zrobić ? Czy dzierżawa konia ma sens ?

Możesz tego doświadczyć, w naszym Ośrodku Jeździeckim. To idealna forma wypoczynku dla dzieci, ucząca odpowiedzialności i pokory. Może warto spróbować przez okres wolny od Szkoły ???

Organizujemy warsztaty z opieki nad koniem oraz naukę jazy konnej i w tym czasie od godziny 10:00 do 14:00 gwarantujemy opiekę Instruktorów. Na zakończenie dnia uczestnicy otrzymują obiad, spożywany przy ognisku na wolnym powietrzu lub w naszym Bistro, w miłej atmosferze z opiekunami i końmi.
Koszt pobytu od poniedziałku do piątku dla pary jeździec i koń to kwota 650,00 zł
Więcej informacji, zadzwoń pod numer telefonu 512-586-400.

  UCZESTNICY POWINNI ZABRAĆ ZE SOBĄ
 • Strój do jazdy konnej lub spodnie bez szwów wewnętrznych
 • Buty na płaskiej, sztywnej podeszwie bez protektora, rękawiczki
 • Latarkę, mały termos, sanki
 • Ubranie sportowe
 • Obuwie na zmianę
 • Buty sportowe, strój do ćwiczeń

Warunkiem zgłoszenia jest przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszenia Uczestnika.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt: aneta.puchalska@koniejaworzno.pl
OSTATNI WOLNY TERMIN 05.02.2018- 09.02.2018

warsztaty

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno04.01.2018 KJ Mustang w Rankingu Śląskiego Związku Jeździeckiego

Z przyjemnością informujemy, że trzy zawodniczki naszego Klubu dostały się do rankingu Śląskiego Związku Jeździeckiego na rok 2017.

  W kategorii Kuce na miejscu
 • 21 miejsce - Eliza Sas KJ Mustang Jaworzno 2004 12
  W kategorii Juniorów Młodszych
 • 22 miejsce - Leda Karolina KJ Mustang Jaworzno 2004 21
 • 34 miejsce - Aleksandra Babczyńska KJ Mustang 2005 4
Gratulujemy Zawodniczkom i życzymy powodzenia w sezonie 2018.

eliza-saskarolina-ledaaleksandra-babczynska

kalendarz KJ MUSTANG Jaworzno02.01.2018 Certyfikat PZJ Kategori I***

Miło nam poinformować, że Klub Jeździecki MUSTANG otrzymał Certyfikat PZJ Kategorii I***
To właśnie zawdzięczamy wspólnej pracy oraz zaangażowaniu Nas wszystkich w Klubie. Osiągnęliśmy założony cel i podejmujemy dalsze wyzwania. Jesteśmy pełni nadziei, że również Nowy 2018 Rok przyniesie nam nowe sukcesy.
Klub KJ Mustang oraz Ośrodek Jeździecki Horrs są jednymi z najlepszych w województwie śląskim

certyfikat-pzj

facebook_koniejaworzno
zdjęcia_koniejaworzno
youtube_koniejaworzno
filmy_koniejaworzno